Aurkezpena

Orientazio eta Aniztasuna mintegiak profesional espezializatutaz osatu dago, eta bere helburu nagusia,gure inguruan dauden Ikasle, irakaske eta familie laguntza eta ahokuak emotea da, hezkuntza prozesuan dauden etapa ezberdinetan. Prozesu honen oinarrian, beti dago ikaslea.

Gure mintegia, 7 pertsonaz osatuta dago. Horietako bat, koordinatzaile giza aritzen da.

Orientatzailea (DBH eta Batxilergoa):

Arantza Urquijo:

urquijo.arantza@indautxujesuitak.org

Aholkularia (Lehen Hezkuntza) eta Departamentuaren Koordinatzailea:

Iratxe Parra:

parra.iratxe@indautxujesuitak.org

coordinacion.orientacion@indautxujesuitas.org

Pedagogia Terapeutikako Espezialistak:

Laura Montero: montero.laura@indautxujesuitak.org

Aitziber Sagarduy: sagarduy.aitziber@indautxujesuitak.org

Sonia Malet: malet.sonia@indautxujesuitak.org

Itsaso Trueba: trueba.itsaso@indautxujesuitak.org

Irene López: lopez.irene@indautxujesuitak.org

Hezkuntza Laguntzako Espezialista:

Estíbaliz Barreras: barreras.estibaliz@indautxujesuitak.org

Ainhoa Valderas: valderas.ainhoa@indautxujesuitak.org

Leire Etxezarraga: etxezarraga.leire@indautxujesuitak.org

Hezkuntza-Errefortzuko Irakaslea (DBH eta Lehen Hezkuntza):

Jon Uncilla Corcuera uncilla.jon@indautxujesuitak.org

×