Ciclo 3º

EREDUAK ETA TUTORIAK 3.ZIKLOAN

Tercer Ciclo / 3. Zikloa

Bosgarren eta seigarren mailan D ereduko bi gela daude eta B ereduko hiru. Bi kurtsoetan hirugarren hizkuntza (ingelesa) indartzeko astean bi ordutan Science ikasten dute.

Gela guztiek Euskal Gobernuko Eskola 2.0 programan parte hartzen dute, eta horregatik, arbel digitalek dauzkate eskura, baita ordenagailu eramangarriak ere.

Horario / Ordutegia

Mañana / Goizean Tarde / Arratsladean
Entrada / Sarrera Salida / Irteera Entrada / Sarrera Salida / Irteera
Lunes a Viernes (*)

Astelehenetik Ostiralera

9:10 13:20 15:25 17:20

(*) Los miércoles por la tarde no hay clase./ Asteazkeneko arratsaldean ez da klaserik egongo.

2013-2014 Tutoren zerrenda/ Lista de tutores

Beltzez align=”center” zikloko koord align=”center”inatzailea. En n align=”center”egrita la coord align=”center”inadora de ciclo.

LH 5 – 5º PRIMARIA – 2 modelo D (A, B) y 3 modelo B (C, D, E)

5. A     Almudena Rodríguez    rodriguez.almudena@indautxujesuitak.org
5. B     Nagore Etxebeste    etxebeste.nagore@indautxujesuitak.org
5. C     Txema Betes      betes.txema@indautxujesuitak.org
5. D     María Arenas arenas.maria@indautxujesuitak.org
5. E     Amaya Milicua        milicua.amaya@indautxujesuitak.org

LH 6 – 6º PRIMARIA – 2 modelo D (A, B) y 3 modelo B (C, D, E)

6. A     Miren Zufiria     zufiria.miren@indautxujesuitak.org
6. B     Marta Etxebarria        etxebarria.marta@indautxujesuitak.org
6. C     Mirari Uzuriaga   uzuriaga.mirari@indautxujesuitak.org
6. D     Lorena San Antón    sananton.lorena@indautxujesuitak.org
6. E     Gemma Gálvez     galvez.gemma@indautxujesuitak.org

×