3.Zikloa

EREDUAK ETA TUTORIAK 3.ZIKLOAN

Tercer Ciclo / 3. Zikloa

Bosgarren mailan D ereduko bost gela daude. Seigarren mailan D ereduko lau gela daude eta B ereduko bat. Bi kurtsoetan hirugarren hizkuntza (ingelesa) indartzeko astean bi ordutan Science ikasten dute.

Gela guztiek Euskal Gobernuko Eskola 2.0 programan parte hartzen dute, eta horregatik, arbel digitalek dauzkate eskura, baita ordenagailu eramangarriak ere. Hainbat ihardueretan iPad batzuk erabiltzen dira geletan.

Horario / Ordutegia

Mañana / Goizean Tarde / Arratsladean
Entrada / Sarrera Salida / Irteera Entrada / Sarrera Salida / Irteera
Lunes a Viernes (*)

Astelehenetik Ostiralera

9:10 13:15 15:25 17:20

(*) Los miércoles por la tarde no hay clase./ Asteazken arratsaldean ez da klaserik egongo.

LEHEN HEZKUNTZAKO ZUZENDARIA: Marta Etxebarria direccion.primaria@indautxujesuitak.org

2019-2020 Tutoreen zerrenda/ Lista de tutores

Beltzez zikloko koordinatzailea. En negrita la coordinadora de ciclo.

LH 5 – 5º PRIMARIA – 5 gelak D 

5. A Josean Murguiondo: murguiondo.josean@indautxujesuitak.org 
5. B Nagore Etxebeste: etxebeste.nagore@indautxujesuitak.org
5. C Txema Betes: betes.txema@indautxujesuitak.org
5. D María Arenas: arenas.maria@indautxujesuitak.org
5. E Iraide Uribe: uribe.iraide@indautxujesuitak.org

LH 6 – 6º PRIMARIA – 5 gelak D

6. A Miren Zufiria: zufiria.miren@indautxujesuitak.org
6. B Mikel Etxebeste: etxebeste.mikel@indautxujesuitak.org
6. C Lorena San Antón: sananton.lorena@indautxujesuitak.org
6. D Almudena Rodríguez: rodriguez.almudena@indautxujesuitak.org
6. E Julen Ferrero: ferrero.julen@indautxujesuitak.org

×