DBH 3. Tutoretzak

Hona hemen 2019-20 ikasturterako DBH3-eko tutoreak eta beren helbide elektronikoak:

3ºESO “A” – DBH3A: Daniel Barcina: barcina.daniel@indautxujesuitak.org

3ºESO “B” – DBH3B: Asier Bernas: bernas.asier@indautxujesuitak.org

3ºESO “C” – DBH3C: Idoia Garagarza: garagarza.idoia@indautxujesuitak.org

3ºESO “D” – DBH3D: Diego Haro SJ: haro.diego@indautxujesuitak.org

3ºESO “E” – DBH3E: Laura Alonso: alonso.laura@indautxujesuitak.org

3ºESO “F” – DBH3F: Aitor Ares: ares.aitor@indautxujesuitak.org

Coordinadora de curso / Mailako koordinatzailea: Ana García: garcia.ana@indautxujesuitak.org

×