DBH 3. Tutoretzak

Hona hemen 2017-18 ikasturterako DBH3-eko tutoreak eta beren helbide elektronikoak:

3ºESO “A” – DBH3A: Diego Haro SJ: haro.diego@indautxujesuitak.org

3ºESO “B” – DBH3B: Ignacio Herba: herba.ignacio@indautxujesuitak.org

3ºESO “C” – DBH3C: Idoia Garagarza: garagarza.idoia@indautxujesuitak.org

3ºESO “D” – DBH3D: Laura Alonso: alonso.laura@indautxujesuitak.org

3ºESO “E” – DBH3E: Asier Bernas: bernas.asier@indautxujesuitak.org

3ºESO “F” – DBH3F: Aitor Ares: ares.aitor@indautxujesuitak.org

Coordinadora de curso / Mailako koordinatzailea: Ana García: garcia.ana@indautxujesuitak.org

Hona hemen zuen eskura DBH4. kurtsoko aukerako ikasgaiei buruzko agiria

 

×