3.Zikloa

EREDUAK ETA TUTORIAK 3.ZIKLOAN

Tercer Ciclo / 3. Zikloa

Bosgarren eta seigarren mailan D ereduko bost gela daude. Bi kurtsoetan hirugarren hizkuntza (ingelesa) indartzeko astean bi ordutan Science ikasten dute.

Horario / Ordutegia

Mañana / Goizean Tarde / Arratsladean
Entrada / Sarrera Salida / Irteera Entrada / Sarrera Salida / Irteera
Lunes a Viernes (*)

Astelehenetik Ostiralera

9:10 13:15 15:25 17:20

(*) Los miércoles por la tarde no hay clase./ Asteazken arratsaldean ez da klaserik egongo.

LEHEN HEZKUNTZAKO ZUZENDARIA: Marta Etxebarria direccion.primaria@indautxujesuitak.org

Irakasleak eta emailak.

2020-2021 Tutoreen zerrenda/ Lista de tutores

Beltzez zikloko koordinatzailea. En negrita la coordinadora de ciclo.

LH 5 – 5º PRIMARIA – 5 gelak D 

5. A Miren Zufiria: zufiria.miren@indautxujesuitak.org
5. B Iraia Gil: gil.iraia@indautxujesuitak.org
5. C Lorena San Antón: sananton.lorena@indautxujesuitak.org
5. D Almudena Rodríguez: rodriguez.almudena@indautxujesuitak.org
5. E Julen Ferrero: ferrero.julen@indautxujesuitak.org

LH 6 – 6º PRIMARIA – 5 gelak D

6. A Josean Murguiondo: murguiondo.josean@indautxujesuitak.org 
6. B Nagore Etxebeste: etxebeste.nagore@indautxujesuitak.org
6. C Txema Betes: betes.txema@indautxujesuitak.org
6. D María Arenas: arenas.maria@indautxujesuitak.org
6. E Iraide Uribe: uribe.iraide@indautxujesuitak.org

×